STACJA SMAKU WARSZAWA

Ostatniaopinia


5 gwiazdek z 752 opinii

Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Stacja Smaku Warszawa. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej

21 cze 2026 o 17:21 Jedzenie drogie, ale jak zwykle smaczne. Bardzo miły kurier.
19 cze 2026 o 16:25 Brakuje dodatkowej jednej surówki za 10 zł. Była tylko jedna do zestawu schabowego.
13 cze 2026 o 13:59 Jak zawsze smacznie.
9 cze 2026 o 17:49 Wszystko zawsze świeże i smaczne, bardzo polecam!
8 cze 2026 o 14:12 zamowienie niekompletne, brak dania glownego, tj kotlet drobiowy + dodatki
4 cze 2026 o 14:37 Vbbvvvv
31 maj 2026 o 17:38 Smacznie. Dziękuję. Od dłuższego czasu korzystam.